Fotowoltaika dla firm

Prowadząc własną działalność niezwykle istotne jest by zawsze korzystać z rozwiązań, które pozwolą spółce ograniczać koszty. Nawet tak pozornie błaha sprawa jak wybór dostawcy energii może zdecydować o ilości kosztów, jakie firma będzie w stanie generować w danym miesiącu. Dlatego właśnie istnieje szereg rozwiązań, z których niewątpliwie najlepszym jest fotowoltaika dla biznesu. Wykorzystanie paneli słonecznych oferuje szereg korzyści każdej częstochowskiej firmie, która zdecyduje się na tego typu instalacje.

Czysta energia już w Częstochowie

Instalacje fotowoltaiczne dla firm to doskonałe rozwiązanie, zyskujące coraz większą ilość entuzjastów nie tylko w Częstochowie, ale także na całym świecie. Panele słoneczne pozyskują naturalną, odnawialną energię, zamieniając ją w prąd stały. Następnie zostaje on wysłany do falownika, w którym przetwarzany jest na prąd zmienny. Aby decyzja o montażu tego rodzaju urządzeń była opłacalna, musi ona być podyktowana realnym zapotrzebowaniem energetycznym danego biznesu.

Panele słoneczne dla każdej firmy

Fotowoltaika dla firm to przede wszystkim możliwość uzyskania względnej niezależności energetycznej. W niektórych krajach istnieje już możliwość magazynowania prądu pozyskanego przy użyciu paneli słonecznych. Niewykluczone, że również w Częstochowie i całej Polsce będziemy mogli niedługo wykorzystywać tego typu rozwiązania. Póki co jednak ważny jest fakt, że oddana przez nas do sieci energia zapewni nam znaczne zniżki na późniejszy jej pobór z sieci.

Instalacje fotowoltaiczne to dobry krok dla biznesu

Panele słoneczne dla firm to doskonałe rozwiązanie również pod względem dbania o środowisko naturalne. Podczas zachodzącego w instalacji zjawiska fotowoltaicznego nie dochodzi o emisji CO2. Poza oczywistymi korzyściami, wynikającymi z dbania o klimat, jest to zatem świetna decyzja biznesowa, pomocna podczas budowania wizerunku spółki.
Nie ważne, czy decydują się Państwo na wykorzystanie OZE ze względu na zyski materialne czy z powodów bardziej środowiskowych. Liczy się to, że Państwa częstochowskie przedsiębiorstwo będzie miało zapewnioną jednocześnie tanią oraz czystą energię.

Sprzedaż energii do sieci

Według ustawy o OZE, zakład energetyczny zobowiązany jest odkupić od przedsiębiorcy nadwyżkę energii. Jest to niezwykle przydatne szczególnie dla dużych firm. Nowelizacja ustawy sprawiła, że prąd produkowany przez panele słoneczne mogą odprowadzać do sieci także niewielkie firmy, a nie jedynie gospodarstwa domowe. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna staje się jeszcze lepszym rozwiązaniem dla każdego częstochowskiego przedsiębiorcy.

Jeśli chcą Państwo pozyskać dodatkowe informacje na temat instalacji fotowoltaicznych i paneli słonecznych, zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w siedzibie firmy w Częstochowie.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie dotyczące tego rodzaju OZE w biznesie.

Ceny prądu rosną, a wraz z nim – Twoje rachunki za energię elektryczną.

Obniżymy Twoje rachunki nawet o 90 %


Nierealne? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się już dziś !